Tydzień Regionalizmu 2019 w PSP 21 w Radomiu

XVIII Tydzień Regionalizmu

W poniedziałek 27 maja rozpoczęliśmy w naszej szkole XVIII już Tydzień Regionalizmu w tym roku pod hasłem: „jeśli nie wiesz dokąd iść – sama cię droga poprowadzi (…)” – ks. Jan Twardowski.

Przez cały tydzień w szkole będą organizowane różne konkursy, quizy, wystawy, prezentacje, zajęcia czytelnicze itp. Każdy może znaleźć dla siebie coś ciekawego. Zwieńczeniem tych wszystkich wydarzeń będzie uroczysta akademia z okazji 10 rocznicy nadania imienia ks. Jana Twardowskiego Publicznej Szkole Podstawowej Nr 21 w Radomiu. Na którą już dziś wszystkich uczniów, rodziców, sympatyków naszej szkoły zapraszamy.

Tak to już 10 lat mija od 1 czerwca 2009 roku, kiedy to na patrona naszej szkoły wybraliśmy ks. Jana Twardowskiego. Z tej racji pragniemy wszystkim wam przypomnieć te podniosłe chwile publikując film z tej ważnej dla całej naszej społeczności szkolnej uroczystości. Zachęcamy do obejrzenia i przypomnienia sobie tamtych chwil a dla młodszego pokolenia do zapoznania się z jednym z najważniejszych wydarzeń w historii naszej szkoły.

Cały film można obejrzeć klikając: Obejrzyj

Harmonogram wydarzeń tegorocznego Tygodnia Regionalizmu.