PILNE!

Szanowni  Rodzice
W związku z komunikatem Premiera Mateusza Morawieckiego z dnia dzisiejszego informuję:

1. Zawieszone zostają wszelkie! zajęcia dydaktyczne, wychowawcze, (również pozalekcyjne), wycieczki i wyjścia w przedszkolach, szkołach i innych placówkach  oświatowych od 12.03.2020 (czwartek) na 14 dni tj. do 25.03.2020 roku.

2. Tylko w szkołach podstawowych w dniach 12 i 13 marca (czwartek, piątek) w razie potrzeby mogą być prowadzone zajęcia opiekuńcze dla dzieci, którym rodzice nie mogą zapewnić opieki. Od dnia 16.03.2020 (poniedziałek) do 25.03.2020 (środa) w szkole nie będzie żadnych zajęć – również opiekuńczych.

3. W naszej szkole dla dzieci, którym rodzice nie mogą zapewnić opieki w domu w dniach 12 i 13 marca 2020 uruchomione zostają świetlice w normalnych godzinach pracy tj. 06.30 – 17.15.

4. W okresie kwarantanny zaleca się:

a) ograniczyć wszelkie kontakty, unikać dużych skupisk ludzkich i miejsc, w których istnieje duża potencjalna możliwość zakażenia,
b) ograniczyć kontakty dzieci szczególnie z osobami starszymi,
c) zachowywać podwyższone standardy higieniczne, w tym w szczególności częste i dokładne mycie rąk.

5. Zachęcam do zapoznania się z ze szczegółowymi informacjami i zaleceniami dla rodziców i uczniów ma stronie MEN: https://liblink.pl/QUwI8IJ3bG

6. Stołówka szkolna w okresie zawieszenia zajęć nie będzie prowadzić dożywiania dzieci. O sposobie rozliczenia kosztów wyżywienia za miesiąc marzec, zostaną Państwo poinformowani w późniejszym terminie.

7. Proszę czekać na kolejne komunikaty, w miarę rozwoju sytuacji.

Dyrektor Szkoły
Robert Bartkiewicz