Narodowe Dni Badmintona

Narodowe Dni Badmintona

W dniach 08-11.X.2018 reprezentacja naszej szkoły brała udział w 3 edycji Narodowych Dni Badmintona, które w tym roku były zorganizowane w Zakopanem.

Naszą szkołę reprezentowali:

  1. Adrian Gocół – 7c
  2. Jakub Jagnieża – 7c
  3. Oskar Koterwa – 7c

Opiekunem był – Robert Bartkiewicz

Wszyscy nasi zawodnicy wzięli udział w turnieju badmintona, w kategorii 13 lat, który został rozegrany na pięknych obiektach COS. Najlepiej z naszych reprezentantów wypadł Kuba Jagnieża, który wygrał wszystkie mecze w grupie i odpadł dopiero w półfinale, ulegając późniejszemu zwycięzcy turnieju, zawodnikowi z Suwałk. Ostatecznie Kuba został sklasyfikowany na bardzo wysokim – III miejscu. Pozostali reprezentanci również zaprezentowali się z bardzo dobrej strony wygrywając w swoich grupach po 3 mecze i przegrywając po 1. Mieliśmy również okazję do obejrzenia czołowych polskich zawodników (reprezentantów Polski w różnych kategoriach, z Robertem Mateusiakiem – Olimpijczykiem z Rio de Janeiro na czele) podczas gier pokazowych. Było to niezapomniane wrażenie i jednocześnie motywacja do treningów dalszej pracy nad sobą.

Oprócz zwodów sportowych mieliśmy okazje wjechać kolejka na Kasprowy Wierch, zwiedzić Wielką Krokiew oraz pospacerować po Krupówkach. Ponieważ pogoda była wyśmienita impreza okazała się bardzo udaną. Już myślimy i przygotowujemy się do udziału w NDB za rok.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej galerii zdjęć.