DYŻURY  NAUCZYCIELI  W  DNI OTWARTE DLA RODZICÓW

w roku szkolnym  2019/2020  W  GODZ. 1715 – 1815

Terminy

Lp Nazwisko i imię Przedmiot Sala
1. Bartkiewicz Robert Wychowanie fizyczne Gabinet dyrektora
2. Besińska Agnieszka Geografia, przyroda D8
3. Biernat Jolanta Biblioteka Biblioteka
4. Brodnicka Małgorzata Historia, WOS D13
5. Bukalski Roman Wychowanie fizyczne E8
6. Celuch Joanna Geografia, Biologia D8
7. Chołuj Bożena Matematyka Gabinet wicedyrektora
8. Chrząszcz Artur Wychowanie fizyczne E8
9. Dalton Monika Język angielski E7
10. Dryja Dominik Religia E8
11. Dubisz Bożena Edukacja wczesnoszkolna B9
12. Dudek Dorota Edukacja wczesnoszkolna C6
13. Figarska Milena Edukacja wczesnoszkolna B9
14. Gaj-Demczuk Bożena Wychowanie przedszkolne C7
15. Garbarczyk Dorota Edukacja wczesnoszkolna B4
16. Gawor Katarzyna Język angielski A1
17. Gołębiowska Katarzyna Język angielski E7
18. Gomuła Monika Logopeda Gabinet logopedy sektor E
19. Grzeszczyk Wojciech Pedagog A10
20. Gutkowska Edyta Religia E8
21. Jabłonka Małgorzata Psycholog A10
22.

Jankowska Bożena

Edukacja wczesnoszkolna C8
23. Jaworski Wojciech Religia E8
24. Jędrych Martyna Edukacja wczesnoszkolna B9
25. Kaca Beata Edukacja wczesnoszkolna B4
26. Kaczmarska Ewa Edukacja wczesnoszkolna C8
27. Kalwarczyk Marta Język angielski A1
28. Kamińska Małgorzata Religia E8
29. Kobierska Agnieszka Muzyka E6
30. Koczkodaj Urszula Język polski D9
31. Konopacka Małgorzata Matematyka, informatyka E9
32. Kozłowska Aneta Świetlica B5
33. Kroczek Jolanta Edukacja wczesnoszkolna C9
34. Krycia Mariusz Religia E8
35. Krzywonos Iwona Język polski D9
36. Kubicka Milena Język polski, Wdżr, świetlica B1
37. Kubik Dorota Wychowanie przedszkolne C7
38. Kwiatkowska Jolanta Matematyka, informatyka E8
39. Majchrzak-Barabasz Anna Przyroda, fizyka E5
40. Mazgajczyk Sławomir Chemia, biologia E4
41. Mikusek Konrad Informatyka E9
42. Michalik Beata Logopeda Gabinet logopedy sektor C
43. Mizerska Grażyna Język polski B1
44. Moczkodan Małgorzata Język polski D10
45. Moskwa-Dziocha Anna Historia, WOS D13
46. Moskwa Małgorzata Matematyka D12
47. Mularczyk Beata Język angielski A1
48. Nobis Dariusz EDB B2
49. Nowak Łukasz Wychowanie fizyczne E8
50. Nowikow Karolina B1
51. Palińska Anna Edukacja wczesnoszkolna C6
52. Pytka Barbara Wychowanie fizyczne E8
53. Rosik Agnieszka Język angielski E7
54. Rudnicka Bernadeta Język polski D10
55. Sałyga Anna Technika B2
56. Siczek Robert Plastyka B2
57. Skiba Elżbieta Świetlica B8
58. Sorsa Maria Biblioteka Biblioteka
59. Surowiec Małgorzata Matematyka D11
60. Szczęśniak Jolanta Edukacja wczesnoszkolna C9
61. Tomczyk Magdalena Edukacja wczesnoszkolna C8
62. Włoskiewicz Martyna Edukacja wczesnoszkolna C8
63. Witkowska Milena Język niemiecki E7
64. Wojciechowski Łukasz Matematyka D12
65. Wójcicka Anita Edukacja wczesnoszkolna Gabinet wicedyrektora
66. Ziębakowski Piotr Wychowanie fizyczne E8