Ciąg dalszy medalowych żniw w wykonaniu naszych sportowców!!!

Trwa dobra passa naszych sportowców, którzy to na przełomie listopada i grudnia zdobyli kolejne 3 złote medale dla PSP 21!!!

Pierwszy z nich padł łupem reprezentacji halowych piłkarzy nożnych, którzy w eliminacjach stracili tylko jednego gola, a finałach już jako głowni faworyci do złota – wytrzymali presję jaka na nich ciążyła i nie zawiedli!!!

Z początkiem grudnia drugi dla Szkoły medal zdobyła reprezentacja halowych piłkarek nożnych, które okazały się bezkonkurencyjne dla reszty startujących w zawodach drużyn. W całym turnieju, zaczynając od kwalifikacji a kończąc na finałach nasze dziewczyny nie doznały porażki!!!

Przed samymi Mikołajkami trzeci złoty medal dla naszej Szkoły zdobyli koszykarze (rocznik 2006/2007), którzy podobnie jak piłkarki nożne okazali się bezkonkurencyjni w całym turnieju nie doznając żadnej porażki!!!

Do końca grudnia pozostało dwa tygodnie nauki a gablota z pucharami może się powiększyć o kolejne trofea. Z dużymi szansami na zdobycie medalu są obie drużyny koszykarek (klasy 4-6 i klasy 7-8), drużyna koszykarzy (klasy 4-6) a także męska i żeńska reprezentacja w Dwa Ognie.

Trzymajcie kciuki za naszych sportowców!!!