Dyżury nauczycieli w dni otwarte (I wtorek miesiąca)

 w godz. 17:00-18:00

  • 17, 18 września 2018r. – zebrania z rodzicami (poniedziałek, wtorek)
  • 02 października 2018r. – konsultacje dla rodziców w godz. 17.00 – 18.00
  • 20, 21 listopada 2018r. – zebrania z rodzicami (wtorek, środa)
  • 04 grudnia 2018r. – konsultacje dla rodziców w godz. 17.00 – 18.00
  • 15, 16 stycznia 2019r. – zebrania z rodzicami (wtorek, środa)
  • 05 marca 2019r. – konsultacje dla rodziców w godz. 17.00 – 18.00
  • 09, 10 kwietnia 2019r. – zebrania z rodzicami (wtorek, środa)
  • 07 maja 2019r. – konsultacje dla rodziców w godz. 17.00 – 18.00
  • w czerwcu 2019r. odbędą się zebrania z rodzicami uczniów klas III i VIII dotyczące wyników po sprawdzianach

DYŻURY NAUCZYCIEL I W PIERWSZE WTORKI MIESIĄCA

w roku szkolnym 2018/2019 w godz. 1700 – 1800

 

Lp Nazwisko i imię Przedmiot Sala
1. Bartkiewicz Robert Wychowanie fizyczne Gabinet dyrektora
2. Besińska Agnieszka Przyroda, geografia D8
3. Biernat Jolanta Biblioteka Biblioteka
4. Brodnicka Małgorzata Historia,WOS D13
5. Bukalski Roman Wychowanie fizyczne E8
6. Celuch Joanna Przyroda, biologia, geografia D8
7. Chołuj Bożena Matematyka Gabinet wicedyrektora
8. Chrząszcz Artur Wychowanie fizyczne E8
9. Dalton Monika Język angielski, Język niemiecki E7
10. Dąbrowska Ewa Religia, wdżr B2
11. Derleta Adam Edukacja wczesnoszkolna E9
12. Dryja Dominik Religia B1
13. Dubisz Bożena Edukacja wczesnoszkolna B9
14. Dudek Dorota Wychowanie przedszkolne C6
15. Figarska Milena Edukacja wczesnoszkolna B9
16. Gaj-Demczuk Bożena Wychowanie przedszkolne C7
17. Garbarczyk Dorota Edukacja wczesnoszkolna B4
18. Gawor Katarzyna Język angielski E7
19. Gołębiowska Katarzyna Język angielski A1
20. Gomuła Monika Logopeda Gabinet logopedy sektor E
21. Grzeszczyk Wojciech Pedagog Gabinet psychologa, pedagoga
22. Jankowska Bożena Edukacja wczesnoszkolna C8
23. Jaworski Wojciech Religia B1
24. Kaca Beata Edukacja wczesnoszkolna B4
25. Kaczmarska Ewa Edukacja wczesnoszkolna C8
26. Kalwarczyk Marta Język angielski A1
27. Kamińska Małgorzata Historia, religia, wdżr B1
28. Karasińska Aneta przyroda D8
29. Kobierska Agnieszka Muzyka E6
30. Koczkodaj Urszula Język polski D9
31. Konopacka Małgorzata Matematyka, informatyka E9
32. Kozłowska Aneta Świetlica B5
33. Kroczek Jolanta Edukacja wczesnoszkolna C9
34. Krycia Mariusz Religia B1
35. Krzywonos Iwona Język polski D9
36. Kubicka Milena Język polski E5
37. Kubik Dorota Edukacja wczesnoszkolna C8
38. Kwiatkowska Jolanta Matematyka, informatyka E8
39. Majchrzak-Barabasz Anna Przyroda, fizyka B3
40. Mazgajczyk Sławomir Biologia, chemia E4
41. Michalik Beata Logopeda Gabinet logopedy sektor C
42. Mizerska Grażyna Język polski E5
43. Moczkodan Małgorzata Język polski D10
44. Moskwa-Dziocha Anna Przyroda, historia D13
45. Moskwa Małgorzata Matematyka D12
46. Mularczyk Beata Język angielski A1
47. Nobis Dariusz EDB B2
48. Nowak Łukasz Wychowanie fizyczne E8
49. Palińska Anna Wychowanie przedszkolne C6
50. Pudzianowska-Śliwka Magdalena Psycholog Gabinet psychologa, pedagoga
51. Pytka Barbara Wychowanie fizyczne E8
52. Rosik Agnieszka Język angielski, Język niemiecki E7
53. Rudnicka Bernadeta Język polski D10
54. Sałyga Anna Zajęcia techniczne, technika, matematyka B2
55. Siczek Robert Plastyka B2
56. Skiba Elżbieta Świetlica B8
57. Sorsa Maria Biblioteka Biblioteka
58. Surowiec Małgorzata Matematyka D11
59. Szczęśniak Jolanta Edukacja wczesnoszkolna C9
60. Tomczyk Magdalena Wychowanie przedszkolne C7
61. Włoskiewicz Martyna Świetlica B5
62. Witkowska Milena Język angielski, Język niemiecki E7
63. Wojciechowski Łukasz Matematyka D12
64. Wójcicka Anita Świetlica Gabinet wicedyrektora
65. Ziębakowski Piotr Wychowanie fizyczne E8

 

Numery sal w których odbywają się dyżury nauczycieli znajdują się również na tablicach ogłoszeń w szkole.